REST Register User with Email Verification (8.x-1.5) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Create account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
