REST Register User with Email Verification (8.x-1.6) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: Custom
da: Tilpasset

en: Create account
da: Opret konto

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
da: Instruktioner om nulstilling af adgangskode sendt til %name på %email.

en: About
da: Om
