REST Register User with Email Verification (8.x-1.6) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Custom
he: מותאם

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
he: סיסמה נשלחה אל %name לכתובת %email.

en: About
he: אודות
