REST Register User with Email Verification (8.x-1.7) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Custom
nl: Aangepast

en: Create account
nl: Account aanmaken

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
nl: De instructies om het wachtwoord opnieuw in te stellen, zijn verstuurd aan %name naar %email.

en: About
nl: Over
