REST Register User with Email Verification (8.x-1.7) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: Custom
ru: Собственная

en: Create account
ru: Создать учётную запись

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
ru: Инструкции по сбросу пароля были отправлены пользователю %name по адресу %email.

en: About
ru: Информация
