REST Register User with Email Verification (8.x-1.8) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Custom
fi: Oma

en: Create account
fi: Luo käyttäjätili

en: Token length
fi: Merkin pituus

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
fi: Salasanan uusimisohjeet lähetetty käyttäjälle %name osoitteeseen %email.

en: About
fi: Tietoja
