REST Register User with Email Verification (8.x-1.8) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Subject
sl: Zadeva

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sl: Navodila za ponastavitev gesla poslana uporabniku %name na naslov %email.

en: About
sl: O modulu
