REST Register User with Email Verification (8.x-1.8) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Custom
uk: Власний

en: Create account
uk: Створити обліковий запис

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
uk: Вказівки щодо скидання паролю надіслані користувачеві %name за адресою %email.

en: About
uk: Про модуль
