REST Register User with Email Verification (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Create account
eu: Sortu kontua

en: About
eu: (r)i buruz
