REST Register User with Email Verification (8.x-2.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Custom
sk: Vlastná

en: Create account
sk: Vytvoriť účet

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sk: Inštrukcie pre znovunastavenie hesla pre %name boli odoslané na %email.

en: About
sk: Informácie o
