REST Register User with Email Verification (8.x-2.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Custom
sv: Anpassad

en: Create account
sv: Skapa konto

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sv: Instruktioner för att återställa lösenord skickat till %name (%email).

en: About
sv: Om
