REST Views (3.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Author
ar: المؤلف

en: Export
ar: تصدير

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: Entity type
ar: نوع الكيان
