REST Views (3.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
