REST Views (3.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Author
gl: Autor/a

en: Export
gl: Exportar

en: Creation date
gl: Data de creación

en: Entity type
gl: Tipo de entidade
