REST Views (3.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Author
sr: Аутор

en: Export
sr: Извоз

en: ID
sr: ИД

en: Entity type
sr: Тип ентитета
