REST Views (3.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Export format
el: Μορφοποίηση εξαγωγής

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας
