REST Views (3.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Author
he: מחבר/ת

en: Export
he: יצוא

en: URL
he: כתובת URL

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: Export format
he: פורמט ייצוא

en: Entity type
he: סוג ישות
