REST Views (3.0.0-rc1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Author
hi: लेखक

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: URL
hi: यूआरएल

en: ID
hi: आईडी

en: Creation date
hi: निर्माण तारीख

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार
