REST Views (3.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Author
pl: Autor

en: Export
pl: Eksportuj

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: Export format
pl: Format eksportu

en: Entity type
pl: Typ encji
