REST Views (3.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Author
sv: Författare

en: Export
sv: Exportera

en: Creation date
sv: Datum skapad

en: Export format
sv: Exportformat

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Entity bundle
sv: Entitetspaket
