REST Views (3.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Author
ca: Autor

en: Export
ca: Exporta

en: Creation date
ca: Data de creació

en: Export format
ca: Format d'exportació

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat
