REST Views (3.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Author
et: Autor

en: Export
et: Ekspordi

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: Entity type
et: Olemi tüüp
