REST Views (3.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Author
fr: Auteur

en: Export
fr: Exporter

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Creation date
fr: Date de création

en: Export format
fr: Format d'export

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Entity bundle
fr: Sous-type de l'entité

en: Export link text
fr: Texte du lien d'exportation
