REST Views (3.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Author
it: Autore

en: Export
it: Esporta

en: Creation date
it: Data di creazione

en: Export format
it: Formato di esportazione

en: Entity type
it: Tipo di entità
