REST Views (3.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Author
lv: Autors

en: Export
lv: Eksportēt

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: Export format
lv: Eksportēšanas formāts

en: Entity type
lv: Entītijas veids
