REST Views (3.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Author
ne: लेखक

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय
