REST Views (3.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Author
fa: نویسنده

en: Export
fa: استخراج

en: URL
fa: نشانی

en: ID
fa: هویت

en: Entity type
fa: نوع عنصر
