REST Views (3.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Author
sk: Autor

en: Export
sk: Exportovať

en: Export format
sk: Formát exportu

en: Entity type
sk: Typ entity
