REST Views (3.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Author
uk: Автор

en: Export
uk: Експортувати

en: URL
uk: URL-адреса

en: Creation date
uk: Дата створення

en: Export format
uk: Формат експорту

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Entity bundle
uk: Пакет сутності

en: Export link text
uk: Текст посилання експорту
