REST Views (3.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Author
fi: Tekijä

en: Export
fi: Vie

en: Creation date
fi: Luontipäivämäärä

en: Export format
fi: Viennin tiedostomuoto

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Entity bundle
fi: Entiteettinippu
