REST Views (3.0.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Author
id: Penulis

en: Export
id: Ekspor

en: Creation date
id: Tanggal dibuat

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Entity bundle
id: Bundel entitas
