REST Views (3.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Author
lt: Autorius

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Export format
lt: Eksportavimo formatas

en: Entity type
lt: Entity tipas
