REST Views (3.0.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: Export
nl: Exporteren

en: Creation date
nl: Aanmaakdatum

en: Export list
nl: Lijst exporteren

en: Export format
nl: Exportformaat

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Entity bundle
nl: Entiteitsbundel

en: Export link text
nl: Exportlink-tekst
