REST Views (3.0.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Author
tr: Yazar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Creation date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Export format
tr: Aktarım formatı

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Entity bundle
tr: Nesne kümesi (bundle)
