REST Views (3.1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Author
am: ደራሲ

en: Export
am: ላክ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
