REST Views (3.1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Export
eo: Eksportu

en: ID
eo: Identigilo

en: Entity type
eo: Speco de ento
