REST Views (3.1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Author
ja: 投稿者

en: Export
ja: エクスポート

en: Creation date
ja: 作成日時

en: Export format
ja: 出力書式

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Entity bundle
ja: エンティティバンドル
