REST Views (3.1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Author
ur: مصنف

en: Export
ur: برآمد کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
