REST Views (3.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Author
hu: Szerző

en: URL
hu: Webcím

en: ID
hu: Azonosító

en: Creation date
hu: Létrehozás dátuma

en: Export format
hu: Export formátum

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Entity bundle
hu: Mezőköteg
