REST Views (3.1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Author
ru: Автор

en: Export
ru: Экспортировать

en: Creation date
ru: Дата создания

en: Export format
ru: Формат экспорта

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Entity bundle
ru: Подтип сущности
