Restrict Login or Role Access by IP Address (8.x-4.0-beta2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Access control
es: Control de acceso

en: General Settings
es: Configuración General

en: User restrictions
es: Restricciones de usuario

en: Dependencies
es: Dependencias
