Restrict route by IP (1.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: yes
az: bəli

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: ID
az: İD

en: no
az: yox

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Route
az: Marşrut
