Restrict route by IP (1.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: yes
cs: ano

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Label
cs: Popisek

en: no
cs: ne

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Route
cs: Cesta
