Restrict route by IP (1.0.0-beta3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: yes
vi: có

en: Enabled
vi: Bật

en: Administration
vi: Quản lý

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: no
vi: không
