Restrict route by IP (1.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: yes
da: ja

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Label
da: Etiket

en: no
da: nej

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Route
da: Rute
