Restrict route by IP (1.0.0-beta4) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: yes
ne: हो

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: no
ne: हैन

en: Route
ne: मार्ग
