Restrict route by IP (1.0.0-beta4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Delete
ru: Ыраары

en: yes
ru: ийе

en: Administration
ru: Эргелел

en: no
ru: чок
