Restrict route by IP (1.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: yes
ca: sí

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Label
ca: Etiqueta

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Route
ca: Ruta
