Restrict route by IP (1.0.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: yes
cy: ie

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: no
cy: na

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang
