Restrict route by IP (1.0.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: yes
fi: kyllä

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Label
fi: Tunnus

en: no
fi: ei

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Id
fi: Tunniste

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Route
fi: Reitti
